O NAS

Jesteśmy firmą z innowacyjnym podejściem. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi, zapewniamy wysoką jakość, estetykę wykonania oraz terminową realizację. Niewątpliwym atutem firmy jest kompleksowe wykonywanie zleceń przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Jednym z dwóch głównych profili działalności firmy są instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i zakładach produkcyjnych. Zajmujemy się wykonywaniem, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych w szerokim zakresie. W skład naszej oferty wchodzą instalacje teletechniczne, światłowodowe oraz systemy inteligentnego domu. Nasze instalacje wykonujemy zgodnie z najnowszymi standardami. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i nowoczesnych technologicznie urządzeń i rozwiązań, stawiając czoła rozwojowi technologii telekomunikacyjnych i komputerowych.
Wybierając naszą firmę, do wykonania instalacji, mają Państwo gwarancję, że zastosujemy najnowsze, a jednocześnie sprawdzone rozwiązania. Profesjonalne świadczenie usług pozwala na kompleksową realizację inwestycji poprzez wykonawstwo i integrację poszczególnych instalacji w jeden funkcjonalny system.

Drugi profil działalności firmy to pełne spektrum wykończeniowo-budowlane. Nasze przedsiębiorstwo łączy sprawdzone metody budowlane z osiągnięciami nowoczesnej techniki. Podejmujemy się każdego nowego projektu, w którym możemy wykorzystać nasze umiejętności oraz doświadczenie w budownictwie. Każdą inwestycję wykonujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem.

Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane, realizując je także jako generalny wykonawca, a także usługi remontowe. Zajmujemy się wszelkimi zleceniami budowlanymi, instalacyjnymi i wykończeniowymi od fundamentów aż po dach. Nasza działalność obejmuje zarówno budynki użytkowe, jak i gotowe pod klucz.

Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować gruntowny remont mieszkania, domu lub każdego innego obiektu, wraz z przygotowaniem kosztorysu, projektu oraz aranżacji. Zajmujemy się również zakupem i dostawą materiałów budowlanych.

 Dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami działającymi na rynku lokalnym i ogólnopolskim jesteśmy w stanie nieustannie podnosić swoje kwalifikacje oraz wykonywać usługi w sposób rzetelny i zapewniający zadowolenie klienta.